Informatyk Administrator (SWB)

Miejsce pracy: Lublin

Zadania

  • administrowanie środowiskiem Active Directory
  • administrowanie systemem poczty elektronicznej Microsoft Exchange
  • zarządzanie środowiskiem zwirtualizowanym

Wymagania

  • doświadczenie w administrowaniu:
    • środowiskiem Active Directory
    • systemem poczty elektronicznej
    • środowiskiem zwirtualizowanym
  • wiedza na temat zagadnień sieciowych (LAN, WAN)
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych
  • dobra orientacja w nowych, zaawansowanych technologiach informatycznych
  • bardzo dobra znajomość aplikacji pakietu MS Office 2010-2016
  • komunikatywność i umiejętność precyzyjnego wyrażania myśli
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • zdolności analityczne
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowymi atutami będą

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)
  • wiedza z zakresu zarządzania projektami informatycznymi
  • administrowanie systemami pracy zdalnej Citrix/RemoteApp

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych
  • dofinansowanie do zajęć kulturalno-oświatowych

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres rekrutacja@lubgip.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.